Tingimused

Veebipoe www.lemmeko.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Lemmeko (registrikood 14723676), asukohaga Pärna allee 10-5, Tila küla Tartu vald Tartu maakond 60532

– MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Veebipoel on õigus muuta kaupade hinda igal ajal ilma teavitamata. Veebipood on kohustatud tarnima ostjale tooted ostu hetkel kehtinud hindadega.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Veebipoes olevate toodete kirjelduses, hinnas, sooduspakkumistes, tarneaegades ja saadavuses võib esineda tahtmatuid vigu. Veebipood jätab endale õiguse parandada igasugused vead ning uuendada informatsiooni ilma sellest eelnevalt teavitamata.

From time to time, we may give Promo Codes that Purchaser can use to reduce the price of specified products. Code should be entered at Checkout into “Gift card or discount code” box. Once the code is entered, on “Apply” button should be clicked and it will add the code to the order. The Purchaser can only use one discount/promo code per order. 

Each Promo Code has its own terms, which will be made clear at the time it’s issued to the Purchaser (e.g. what products, single/multiple use, when it can be used etc). If You’re given a unique Promo Code that is meant just for You please keep it secret and don’t let anyone else use it or abuse it. If we think there is or has been misuse of a Promo Code in any way we can cancel the Promo Code.

2. – TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad (eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber, e-mail, tarneaadress, postiindeks) ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda ülekandega, krediitkaardiga või Paypal’iga. 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Pärast tasumisele kuuluva summa laekumist täidetakse tellimus vastavalt valitud tarneviisile.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ostja kohustub tellimust vormistades esitama korrektse ja kehtiva informatsiooni, et Veebipood saaks tellitud kauba õigeaegselt tarnida ning vajadusel Ostjaga lisainformatsiooni saamiseks või andmiseks kontakteeruda.

Detailsema informatsiooni saamiseks vaata ka Privaatsuspoliitika.

3. – KOHALETOIMETAMINE

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kodumaised tellimused transporditakse Itella Smartpost ,Omniva pakiautomaadi teenusega või DPD pakipoodi. Eestisiseste tellimuste keskmine tarneaeg on kuni 3 tööpäeva. NB! Pühade ajal võivad tarneajad olla lubatust pikemad, ajatundlike tellimuste puhul võtke meiega palun ühendust info@lemmeko.com

Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 14-35 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Euroopa tellimused tarnitakse turvalises ümbrikus Omniva postiteenuse kaudu koos jälgimisnumbri ja kohaletoimetamise kinnitusega.

4. – TELLIMUSEST TAGANEMINE ENNE TELLIMUSE TÄITMIST VEEBIPOE POOLT

Tellimusest taganemiseks enne kauba tarnimist tuleb viivitamata kirjutada meiliaadressile info@lemmeko.com . Emailis tuleb ära märkida tellimuse number, kuupäev ning Ostja kontaktandmed.

Kui taganemisavaldus jõuab Veebipoeni pärast seda, kui tellimus on täidetud kohalduvad punktis 5 – Taganemisõigus toodud tingimused.

Veebipood tagastab ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Tasud tagastatakse samale arveldusarvele, millelt teostati tellimuse eest tasumine.

5. – TAGANEMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 30 päeva jooksul.

Kinkekaart saadetakse e-posti teel koos juhistega, kuidas kinkekaarti kasutada. Kui ostja ei ole avaldanud soovi saada kinkekaarti postiga. Ostjal on õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 30 päeva jooksul alates lepingu jõustumisest. Kinkekaardi tagastamiseks peab ostja kirjutama e-posti aadressile  info@lemmeko.com 30 päeva jooksul alates kinkekaardi saamisest.

30-päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud ostja isiklikke vajadusi arvestades või ostja esitatud tingimuste kohaselt.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

30-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Samuti peab olema toode originaalpakendis ning ühtlasi palume saata ostutšekk kas e-maili teel või füüsilisel kujul. 

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kui tellimuse kätte saamisest on möödunud rohkem kui 30 päeva, siis toote ümbervahetamise või tagastamise võimalus puudub.

Kauba tagastamiseks tuleb kirjutada meiliaadressile info@lemmeko.com ning tagastama tooted järgmisele aadressile: Pärna allee 10-5, Tila küla Tartu vald Tartu maakond 60532

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus müügilepingust sanktsioonideta taganeda juhul kui kaup on laost otsa saanud, kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu või Ostja ei vasta muudele Veebipoe poolt kehtestaud tingimustele.

6. – PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.   

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@lemmeko.com või helistada telefonil +372 55584498

.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 5 tööpäeva jooksul.

7. – OTSETURUNDUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja. Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le ja Paypal-le .

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Ostjate isikuandmete edastamine poe kaudu on reguleeritud meie privaatsuseeskirjadega – Privaatsuspoliitika

8. – VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@lemmeko.com või helistada telefonil +372 55584498.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Scroll to Top