Lemmeko veebipood- tellitud kaupade kättetoimetamine

Toimetame sinu ostetud kauba sulle sobival viisil just sinna, kuhu soovid.

Oled sooritanud ostu Lemmeko e-poest, siis võid valida – kas tuled ise kaubale järele või saadame sulle kaubad Eestis pakiautomaati.  Sul on kiire ja tahad saada internetist ostetu kiirelt kulleriga omale otse koju? 

Siin on kirjeldus meie kaupade kättetoimetamise viiside kohta:

Kättetoimetamine Lemmeko kontorist.

Kättetoimetamise tasu: TASUTA

NB! Teid teavitatakse sms-i teel, kui saadetis on jõudnud Lemmeko kontorisse. (Pärna Allee 10-5, Tartu vald, Tila küla.) ja saate kaubale järeletulla kokkulepitud kuupäeval ja kellaajal.

Saadetis väljastatakse kauplusest tellimuse numbri ja isikuttõendava dokumendi alusel.

Itella SmartPost pakiautomaat

Kättetoimetamise tasu: 3 EUR. Tellimustele alates 50 EUR on saatekulu TASUTA!

Omniva pakiautomaat

Kättetoimetamise tasu: 3 EUR. Tellimustele alates 50 EUR on saatekulu TASUTA!

DPD pakiautomaat

Kättetoimetamise tasu: 3 EUR. Tellimustele alates 50 EUR on saatekulu TASUTA!

Kuller

Kättetoimetamise tasu Eestis: 5 €

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Käesolevad tellimistingimused kehtivad selle ostu-müügilepingu kohta, mis sõlmitakse veebisaidil www.lemmeko.com esitatud tellimuse alusel OÜ Lemmeko (edaspidi Lemmeko) ja Ostja vahel (edaspidi on Lemmeko ja Ostja koos nimetatud Poolteks). Pooled loevad Ostja esitatud tellimuse Ostja sooviks sõlmida Lemmekoga tellimuses esitatud kaupadele ostu-müügileping.


Kehtiva tellimuse aluseks on Ostja poolt nõuetekohaselt esitatud tellimus ja ettemaks tellitud kauba eest, vastavalt OÜ Lemmeko esitatud tellimuse kinnitusele. Kui summa on laekunud OÜ Lemmeko arvelduskontole, asub Lemmeko tellimust täitma. Kui Ostja ei ole tellitud kauba eest tasunud 5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest, tühistatakse automaatselt esitatud tellimus.

Lemmeko postitab tellitud kauba 1–5 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest Lemmeko arvelduskontole. Kui tellitud kaup ei asu laos või tellimuse täitmine mõnel muul põhjusel 1–5 tööpäeva jooksul ei õnnestu, teavitab Lemmeko sellest Ostjat. Lemmeko ei vastuta postiteenuse osutaja tekitatud viivituste eest kauba toimetamisel Ostjani.

Ostuinfo

Vali välja sobiv toode ja klõpsa nuppu „Lisa ostukorvi“. Valitud toode asetatakse sinu ostukorvi. Ostukorvi valitud toodete hulk ei ole piiratud. Kui oled soovitud tooted ostukorvi sisestanud, siis kontrolli need enne tellimuse kinnitamist veel kord üle. Soovi korral saad enne tellimuse kinnitamist ostukorvi sisu veel muuta ja täiendada. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist saad tooteid ostukorvist ka eemaldada.

Pane tähele!

 • Valitud toode sinu ostukorvis on kuni tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele ostjatele, mistõttu võib tellimuse kinnitamise järgselt selguda, et mõne toote osas ei ole võimalik tellimust täita.
 • Toodete hinnale lisandub vajadusel ühekordne saatekulu (vastavalt valitud kättetoimetamisteenuse pakkujale), mille maksumus lisatakse tellitud toodete maksumusele.
 • Palun loe enne tellimuse esitamist hoolikalt läbi tellimistingimused ja kinnita nendega nõustumist.
 • Kui transpordiviisiks on toodetele ise järgi tulemine, siis tuleb tulla kohale aadressile: Pärna Allee 10-5, Tartu vald, Raadi. Kindlasti eelnevalt kokkuleppida aeg Lemmekoga.

Kuidas teha tellimust e-poest?

 • Vali meelepärane toode
 • Vajutades nupule „lisa ostukorvi”, läheb valitud toode automaatselt ostukorvi
 • Ostukorvi sisu näed, kui liigud kas valitud toote pealt otse ostukorvi või teed valiku lehekülje päises oleva ostukorvi nupu kaudu. 
 • “Ava ostukorv” vaates saad muuta toodete koguseid ja vajadusel neid nimekirjast kustutada. See järel vajuta nupule “Uuenda ostukorv”
 • Kui sul on kinkekood, saad selle sisestada “ostukorv” vaates vastavale väljale. Pärast kinkekoodi lisamist vajuta nupule “Kasuta kupongi”.
 • Kui tellimus on koos ja kohaletoimetamiseviis valitud, siis vajuta nupule „Mine maksma”. Edasi sisesta nõutud andmed ja vali makseviis ning nõustu tungimustega.
 • Tasu tellimuse eest. Pärast makse sooritamist läbi pangalingi, vajuta kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

Scroll to Top