Kohaletoimetamine

Lemmekost tellides on Teil mitu võimalust, kuidas pakk kätte saada:

“Tulen ise järgi” (ainult eelneval kokkuleppel).

Telli kaup Smartpost pakiautomaati. Hind 3.70 €. Valides SmartPOSTi, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.

Telli kaup Omniva pakiautomaati. Hind 3.70 €. Valides Omniva, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.

Telli kaup DPD pakiautomaati. Hind 3.70 €. Valides DPD, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.

Saadame soovi korral tellimused ka teistesse Euroopa Liidu riikidesse ja ka väljas poolt EU riike. Võta eraldi ühendust info@lemmeko.com

Kaup saadetakse üldjuhul välja 2-10 tööpäeva jooksul. Oleneb toote olemasolust laos ja tööde järjekorrast. Teatame Teile kindlasti, kui tellimust ei ole võimalik 3 tööpäeva jooksul saata.

Paki saabumisest teavitatakse teid SMS teel.

Pärast kauba üleandmist transpordipakkujale hakkavad kehtima transpordiettevõtte poolt kehtestatud tähtajad, mille kohta saab täpsemat infot teenusepakkuja veebilehelt. Lemmeko teeb omalt poolt kõik, et teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti, ei saa me vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja. Üldjuhul toimetatakse pakid kohale 2 tööpäeva jooksul alates paki postitamisest.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Ostja nõusolekul pakume ka asendust.

“Ettevaatlik” tarne.

Osad pakutavad tooted on kergesti purunevad. Võimalik on tellida eraldi teenus, kus kaup transporditakse teieni “ettevaatliku käitlemisega”. Tellitud kaup saadetakse Teile OMNIVA kulleriga või OMNIVA postiasutusse.

Lemmeko teeb alati enda poolt kõik, et teie toode jõuaks tervenisiti kohale. Lemmeko ei võta endale vastutust transpordi käigus saanud kahjustuse eest.

TAGASTAMINE

 

Lemmeko veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord.

Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus.

 

TOOTE TAGASTAMINE:

Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist täites tellimuse tagastamise avalduse lehe allosas.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.

Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamis kulud. Kui tellimuse kätte saamisest on möödunud rohkem kui 30 päeva, siis kahjuks ei paku me ümbervahetamise või tagastamise võimalust.

Avatud pakendiga kosmeetika ja parfümeeriatooted tagastamisele ei kuulu. 

Kliendil on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine komisjonis tasuta). 

Kui saate kauba kätte postiautomaadi kaudu ning pakend(id) on purunenud või rikutud, palume pakendeid pildistada ja saata meiliaadressile info@lemmeko.com

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Personaalseid tooteid ei ole võimalik tagastada ega ümbervahetada v.a kui on tegemist müüja poolse eksimusega(defektiga või praak toode). Kindlasti enne ostmist kontrollida suuruseid, värve ja disaini.

 

Lemmeko.com

Lemmeko OÜ

 

Shopping Cart
Scroll to Top