Termotass “Fotograafia”

22.00 

nt. Paremale küljele lisada minu saadetud logo ja vasakule küljele " Maria Anton fotograafia vms" Või lisada ainult paremale logo.
(valikuline). Lisa soovikorral PILDIfail.
Toote kogusumma
Valikute kogusumma
Kõik kokku

Roostevaba termotass hoiab pikalt nii kuumade kui külmade jookide temperatuuri. Peal on läbipaistev kaas, et jook ei hakkaks kiiresti lekkima.

Maht: 300ml

Tee vahva kingitus hobi fotograafile, elukutselisele fotograafile või inimesele, kes on kuidagi fotograafiga seotud armas termos.

Ühele poolele tuleb illustatsioon ja teisele küljele nimi/logo vm.

Võid saata ka oma ettevõtte logo!

Pilt asub tassil sangast paremal küljel ja tekst vasakul. Kui soovid, siis saab muuta ka pildi ja teksti pooli. Anna kirjelduses teada.

Kujunda endale sobilik termostass. Lisa kas mõni pildifail või interneti link oma ideedest ja soovidest. Enne tellimuse täitmist saadan näidise!

Peale arve tasumist läheb tellimus töösse. Täitimisele kuluv aeg on 2-10 tööpäeva, sõltuvalt toote olemasolust laos ja tellimuse järjekorrast. Kui tellimuse täitmise aeg pikeneb üle 3 tööpäeva, siis teavitame sellest klienti.

OÜ Lemmeko ei vastuta transpordi tarnaeaja ning transpordil tekkinud kahju eest! 

Personaliseerituid tooteid ei saa tagastada ega ümbervahetada, v.a juhul kui tegemist on OÜ Lemmeko  poolse eksimusega. Enne tellimist veendu oma ostusoovis.

*sõltuvalt arvuti jms. ekraanide erinevusest võib tegelik toon veidi erineda.

Tegemist on ainulaadsete toodetega ja  disainitud Lemmekodesigni poolt.

Shopping Cart
Scroll to Top