Sheavõi, 250g

3.50 

Rafineeritud sheavõi
Rafineerimata sheavõi (+3.00 €)
Toote kogusumma
Valikute kogusumma
Kõik kokku

Sheavõi mõjub nahale imeliselt! Sheavõi on tiheda ja üsna kõva konsistentsiga, kuid kokkupuutel meie naha soojusega hakkab see sulama ning muutub pehmeks ning õrnaks kreemiks, mis niisutab ha toidab nahka.

Sheavõi on suurepärane alus kodus oma kosmeetika valmistamiseks.

Parim viis oma kosmeetika valmistamiseks on rafineeritud valge sheavõi, kuna see on vaba iseloomulikust lõhnast, mis ei meeldi kõigile, on puhas ja valge.  

Naturaalse ja rafineerimata sheavõi lõhn ning värvus on küllalt tugevad ja omapärased, et võivad lõpp-tootes domineerima jääda. Rafineeritud sheavõi on aga lõhnatu ja värvitu ning lubab endaga seega mängida. Kuid kahjuks tähendab see ka seda, et tegu on iseloomutu koostisosaga ja nö surnud ainega. Seega igaljuhul on meie soovitus otsustada jõuliselt kuldse ja omapärase lõhnaga naturaalse rafineerimata sheavõi kasuks! Sest see pole mitte lihtsalt sheavõi vaid lausa pharimvõi 😉 

Kogus: 250g

Säilitamine:
Toodet tuleks hoida pimedas anumas, eelistatavalt külmkapis. Sheavõi on kõige paremini kaitstud otsese valguse, UV-kiirte ja kõrge temperatuuri eest ning tihedalt suletuna, et see ei kaotaks oma väärtuslikke omadusi.

Shopping Cart
Scroll to Top