Seinapilt “Kosmos”

7.00 30.00 

Puhasta
Isikupärastatud pildile lisatakse soovitud nimi
Toote kogusumma
Valikute kogusumma
Kõik kokku
Tootekood: - Kategooria:

Seinapildid on elementaarsed sisutuselemendid sinu eluruumis. Seinapidid loovad ruumis märgatavalt ilmet ning sisu. Kaunista oma kodu s või tee kingitus. Pilt on trükitud

FomeiJet Pro Pearl 300 gr/m² fotopaberile.  Õrnalt struktuurne satiinjas paberipind pakub lisaks esteetikale üle keskmise paremat mehaanilist vastupidavust. See paber on niiskuskindel ja talub hästi ka kõrgeid temperatuure. Seetõttu sobib see paber nõudlikule kliendile, kes soovib saada kõrgema kvaliteediga tulemust.

Suurused: A5 (8,3×5,8inces); A4 (21 x 29,7 cm-11.7×8,3inces); A3(29,7 x 42 cm-16,5×11,7inces) (muu suuruse osas võta ühendust info@lemmeko.com).

Üks pilt on isikupärastatud.

Peale arve tasumist läheb tellimus töösse ja täitmisele. Täitimisele kuluv aeg on 2-10 tööpäeva sõltuvalt toote olemasolust laos ja tellimuse järjekorrast. Kui tellimus täitmiseaeg pikeneb üle 3 tööpäeva, siis anname sellest kliendile teada.

OÜ Lemmeko ei vastuta transpordi tarnaeaja ning transpordil tekkinud kahju eest! Soovikorral saab lisatasu eest tellida ” ettevaatlikult” tarne (selleks kirjutada info@lemmeko.com.

Personaliseerituid tooteid ei saa tagastada ega ümbervahetada, v.a juhul kui tegemist on OÜ Lemmeko  poolse eksimusega. Enne tellimist veendu oma ostusoovis.

*sõltuvalt arvuti jms. ekraanide erinevusest võib tegelik toon veidi erineda.

Lemmeko tegemisi saab jälgida facebookis ja instagramis @lemmekodesign FACEBOOK  INSTAGRAM

Formaat

A5, A4, A3

Kujundus

Tähestik, Karuga, Nimeline, Komplekt 3.osa

Shopping Cart
Scroll to Top