Vannipallid, erinevad lõhnad

3.50 

Toote kogusumma
Valikute kogusumma
Kõik kokku

Lemmeko poolt valmistatud mõnusad vannipallid, mis puhastavad õrnalt sinu nahka. Nad lõhnavad nii hästi. Käsitöö toode!

Suurus: 145-155g

Koostis: Sodium Bicarbonate (sooda), Citric Acid (sidrunhape), Potassium Bitartrate (cream of tartar), Polysorbate, Prunus Amygdalus Dulcis (magusa mandli õli), Sodium Lauryl Sulfoacetate (naturaalselt valmistatud kookosõlist), , Fragrance, Mica.

Võib esineda värvivariatsioone.

Täida vann sooja veega, lisa vannivette vannipall või hoia seda vannis olles käes ja vaata kuidas see loob sinu ümber vahtu. Soovitatav on kasutada koos vannitrühvliga, mis sisaldab rikkalikult vanniõlisid ja hooldab,niisutab sinu nahka.

Mõnusama tulemuse saavutamiseks soovitame vannitrühvlit kasutada koos vannipalliga.

NB! Vanniäärele võib jääda kõrge õlisisalduse tõttu ka värvirant – seetõttu loputa vann pärast lõõgastavat hoolitsust hoolikalt.

Peale arve tasumist läheb tellimus töösse ja täitmisele. Täitimisele kuluv aeg on 2-10 tööpäeva sõltuvalt toote olemasolust laos ja tellimuse järjekorrast. Kui tellimus täitmiseaeg pikeneb üle 3 tööpäeva, siis anname sellest kliendile teada.

OÜ Lemmeko ei vastuta transpordi tarnaeaja ning transpordil tekkinud kahju eest! 

Personaliseerituid tooteid ei saa tagastada ega ümbervahetada, v.a juhul kui tegemist on OÜ Lemmeko  poolse eksimusega. Enne tellimist veendu oma ostusoovis.

*sõltuvalt arvuti jms. ekraanide erinevusest võib tegelik toon veidi erineda.

Lemmeko tegemisi saab jälgida facebookis ja instagramis @lemmekodesign FACEBOOK  INSTAGRAM

Shopping Cart
Scroll to Top