Error: Your upload path is not valid or does not exist: /home/aritovir/public_html/lemmeko/wp-content/uploads Joogipudel "Lilled" - Lemmeko

Joogipudel “Lilled”

14.00 16.00 

Clear
lisatakse pudelile nimi või lühike sõnum
Product total
Options total
Grand total

Alumiiniumist joogipudel on hea kaaslane igale poole. Toode on isikupärastatud, et alati olla koos omanikuga ning lihtne leida. Võta kaasa matkale, reisile, spordiüritusele, kontorisse või lihtsalt vabaaja veetmisele. Lastel on see heaks kaaslaseks lasteaias, mänguväljakul. Mugav kaasaskanda ja alati võid kindel olla,et see ei leia endale uut omanikku.  Sobib kingituseks. Soovitatav on kasutada jooke, mis ei sisalda happeid (limonaad)

Maht: 600ml ja 400ml

Kujundus on tehtud sublimatisoonimeetodil.

Peale arve tasumist läheb tellimus töösse ja täitmisele. Täitimisele kuluv aeg on 2-10 tööpäeva sõltuvalt toote olemasolust laos ja tellimuse järjekorrast. Kui tellimus täitmiseaeg pikeneb üle 3 tööpäeva, siis anname sellest kliendile teada.

OÜ Lemmeko ei vastuta transpordi tarnaeaja ning transpordil tekkinud kahju eest! Soovikorral saab lisatasu eest tellida ” ettevaatlikult” tarne (selleks kirjutada info@lemmeko.com.

Personaliseerituid tooteid ei saa tagastada ega ümbervahetada, v.a juhul kui tegemist on OÜ Lemmeko  poolse eksimusega. Enne tellimist veendu oma ostusoovis.

*sõltuvalt arvuti jms. ekraanide erinevusest võib tegelik toon veidi erineda.

Lemmeko tegemisi saab jälgida facebookis ja instagramis @lemmekodesign FACEBOOK  INSTAGRAM

Suurus

400ml, 600ml

Shopping Cart
Scroll to Top