TAGASTAMINE

Lemmeko veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord.

Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus.

 

TOOTE TAGASTAMINE:

Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist täites tellimuse tagastamise avalduse lehe allosas.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.

Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamis kulud. Kui tellimuse kätte saamisest on möödunud rohkem kui 30 päeva, siis kahjuks ei paku me ümbervahetamise või tagastamise võimalust.

Avatud pakendiga kosmeetika ja parfümeeriatooted tagastamisele ei kuulu. 

Kliendil on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine komisjonis tasuta). 

Kui saate kauba kätte postiautomaadi kaudu ning pakend(id) on purunenud või rikutud, palume pakendeid pildistada ja saata meiliaadressile info@lemmeko.com

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Personaalseid tooteid ei ole võimalik tagastada ega ümbervahetada v.a kui on tegemist müüja poolse eksimusega(defektiga või praak toode). Kindlasti enne ostmist kontrollida suuruseid, värve ja disaini.

 

Lemmeko.com

Lemmeko OÜ

Shopping Cart
Scroll to Top