Kohaletoimetamine

Lemmekost tellides on Teil mitu võimalust, kuidas pakk kätte saada:

"Tulen ise järgi" (võimalik tulla kaubale ise järgi Tartus E-L 10:00-19:.00, eelneval kokkuleppel). Valiku tegemisel võtame ise ühendust.

Telli kaup Smartpost pakiautomaati. Hind 3.50 €. Valides SmartPOSTi, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.

Telli kaup Omniva pakiautomaati. Hind 3.50 €. Valides Omniva, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.

Telli kaup DPD pakiautomaati. Hind 3.50 €. Valides DPD, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.

Saadame soovi korral tellimused ka teistesse Euroopa Liidu riikidesse ja ka väljas poolt EU riike. Selleks valida TNT kuller teenused või võta eraldi ühendust info@lemmeko.com

Kaup saadetakse üldjuhul välja 2-10 tööpäeva jooksul. Oleneb toote olemasolust laos ja tööde järjekorrast. Teatame Teile kindlasti, kui tellimust ei ole võimalik 3 tööpäeva jooksul saata.

Paki saabumisest teavitatakse teid SMS teel.

 

Pärast kauba üleandmist transpordipakkujale hakkavad kehtima transpordiettevõtte poolt kehtestatud tähtajad, mille kohta saab täpsemat infot teenusepakkuja veebilehelt. Lemmeko teeb omalt poolt kõik, et teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti, ei saa me vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja. Üldjuhul toimetatakse pakid kohale 2 tööpäeva jooksul alates paki postitamisest.

 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Ostja nõusolekul pakume ka asendust.

 

Shopping Cart
Scroll to Top